2018 Programı

İnsan Kaynakları Ayşem Ece YALÇINKAYA :

Yeni nesil İnsan Kaynakları sürecinde uygulamalı özgeçmiş hazırlama, mülakat süreci ve kimlik analizi Çeşitli meslek ve sektörlerde iş bulmanın, iş görüşmelerinin ve cv hazırlamanın yöntemlerini paylaşan seminerler veren Yalçınkaya; “Sizin gibi yüzlerece iş başvurusu yapan CV varsa, sizi seçmeleri için bir fark olmalıdır.” diyerek DEĞERLENDİRMEYE ALINAN CV nasıl olur sorusunu sizlerle uygulamalı çalışma yapıp tavsiyelerini paylaşacak.

Diyetisyen Ercan KAPLAN :

Liseden emekliliğe, bir başarı hikayesi. Neden Diyetisyenliği tercih ettim?  Okulda ne hayal ettim? Hayat beni meslekte nerelere getirdi? Diyetisyenlik mi, yaşam koçluğu mu? Başarısız öğrenciden, başarılı diyetisyenliğe giden serüvenini anlatırken kurmuş olduğu dernekle beraber 3 yılda 1200 Diyetisyene iş istihdam sağlayacak olan proje hakkında kapsamlı bilgileri de paylaşacak.

Vegan Diyetisyen Vegitisyen Kevser BAŞKARA :

Diyetisyen olarak iş ararken, VEGİTİSYEN olmaya ve daha fazlasının oluşmasına sebep olan süreç.  Meslekte yeni bir branş, yeni bir unvan ve kariyer serüveni.

Diyetisyen Mestan Hüseyin ÇİLEKÇİ :

Meslekte branşlaşmayı önemseyip Sporcu Diyetisyenliğini tercih edip Galatasaray Spor Kulübünün Diyetisyeni olmaya kadar varan süreci,  Sporcu Diyetisyeni olmak isteyen meslektaşlarına karşılaşabilecek durumları ve önerilerini paylaşacak.

Uzman Diyetisyen Nesrin ERİŞ :

Kendi yerini açmanın önemi ve kazandırdıkları. Okulda öğretilmeyen mesleğin ticari boyutunu çalışma alanındaki ticari hayatı. Kendi yerinizi açtığınızda unutmayın ki ödeyeceğiniz vergi ,kira, personel maaşı ve hesapta olmayan giderleriniz de olacak. Kısacası esnaf oluyorsunuz, bu işletmeyi nasıl ayakta tutup kazanacaksınız ve nelerle karşılaşabileceksiniz. Tavsiyelerini sizlerle paylaşacak.

Diyetisyen Seda BİLDİREN :

Gıda Teknolojisinden Diyetisyenliğe uzanan yolda bugüne kadar ki gelinen iş hayatının serüvenini sizlerle paylaşırken, iş hayatımızdaki fark edilmeyen geniş yelpaze ve olası entrikaların da neler olduğunu anlatacak, iş başvuru ve iş yaşamında, kariyerinize yön vermekte etkileyecek olanı, gelişmelerin neler olabileceğini ve kendi tecrübelerini paylaşacak.

Turgay PAPAKÇI :

İş bulmanın veya kendi yerini açmanın başarı stratejisi, 13 yılı aşkın süredir mesleğe hizmet ederken dışarıdan biri olarak görünmeyeni görüp, ticari mantıkla iş geliştirme alanında ve iş bulmakta TAKLİT ETMEK DEĞİL, ÖZGÜN OLMAK KAZANDIRIR ilkesinden yola çıkarak sizlere tavsiyelerini, taktiklerini ve farklı olmanın etkin metodlarını paylaşacak.

Diyetisyen Duygu PELİSTER :

Her gecen gun artan mezun sayısı ve rekabet biz diyetisyenleri her gecen gun daha fazla zorluyor. Sektörde değişimlere uyum sağlamaktan da öte, değişimleri yaratan olmak ve bunu etik değerlere bağlı kalarak yönetebilmek söyleşi ve sunumunu paylaşacak.

dkzlogo

6.Diyetisyen Kariyer Zirvesi’nin Hangi Şehirde Yapılmasını İstersiniz?

İstanbulAnkara